هماهنگی مبل و پرده

راهکار ست کردن مبل و پرده منزل

به دلیل ذوق و علاقه ای که امروزه بسیاری از خانمها و آقایان در زمینه دکوراسیون داخلی منازل خود از آن استفاده میکنند، هماهنگ سازی و هارمونیک کردن وسایل منزل نسبت به ادوار گذشته بسیار زیاد شده است. ست کردن وسایل منازل نیاز به کمی حوصله و وقت دارد.
1- تمام زوایای منازل خود را به صورت دقیق بررسی کنید اگر وسایل خود را خرید نکرده اید ابتدا به کنتراست رنگی تمام اقسام خانه ی خود فکر کنید.
2- اگر وسایل را خریداری کرده اید وآنطور که مد نظرتان است وسایلتان به چشم نمی آید.می توانید با ایده و نظرهای دکوراسیون داخلی ،جلوه منازل شما را دو برابر و زیبا تر از حد ممکن نشان دهید
در این مقاله به ست کردن پرده و مبل که شاید دغدغه ی بسیاری از افراد است می پردازیم.

ست کردن به روش کنتراست بیشتر از ۲ رنگ

در این روش شما می توانید رنگ مبل،کوسن و رنگ چوب خود را که به صورت ترکیبی در مبل شما دیده میشود بر روی پرده خود اعمال کنید تا جلوه ی تمام رنگ های استفاده شده در دکوراسیون منزل شما به خوبی مشخص شود و این هماهنگی  بسیاری از افراد را جذب زیبایی منزل شما میکند.

استفاده از رنگ های روشن جذابیت کار را بیشتر می کند. اگر از این روش خوشتان آماده ولی ترکیب رنگی کمتری دارید باانتخاب چند کوسن رنگ دلخواه این طراحی را برای منزل خود اجرا کنید

ست کردن با کنتراست دو رنگ

در این روش که مورد سلیقه بسیاری از افراد است با انتخاب دو رنگ برای مبل و پرده خود کنتراست زیبایی به خانه ی خود دهید.توجه داشته باشید که از دو رنگ حتما در پرده خود نیز با اختلاف رنگی کم استفاده کنید.

ست کردن به روش تک رنگ

در این روش که روش ساده تر و کم هزینه تری است از دو رنگ یا تک رنگ بودن مبل خود یک رنگ را برای پرده خود انتخاب کنید.اگر طرح مبل شما ساده باشد می توانید همان رنگ با طرحی گل دار برای پرده خود انتخاب کنید، بهتر است که رنگ روشن تر و شاد تر برای پرده انتخاب شود که رنگ منزل شما باعث ایجاد انرژی مثبت برای تمام افراد خانه شود.

ست کردن پرده و تابلو نقاشی

اگر علاقه زیادی به ست کردن مبل خود با پرده ندارید ولی باز هم مد نظرتان کنتراست هماهنگ ، برای منزل خود است یک روش زیبا و مدرن برای این کار هماهنگ کردن تابلو با پرده است