سوالات متداول در خصوص دیوارپوش های سه بعدی بست وال

منظور از دیوارپوش سه بعدی چیست؟

منظور از دیوارپوش سه بعدی یا همان تری دی پنل BEST WALL، پنل های برجسته حجمی می باشد که برجستگی این پنل ها بسته به طرحشان از 0.5 تا 4 سانتیمتر متغییر می باشد. پنل های سه بعدی بست وال با ابعاد مختلف و در سه سایز 30*30، 50*50 و 62.5*80 سانتیمتر و در تنوعی بیش از 30 طرح تولید گردیده اند و با چسبانیده شدن این پنل ها کنار یکدیگر بر روی دیوار یا سقف جلوه سه بعدی و بسیار زیبایی خلق می گردد. پس از چسبانیدن پنل ها کنار هم فواصل بین آنها نیز با درزگیر مخصوص بست وال پر می گردد و پس از آن با رنگ دلخواه رنگ آمیزی می گردند.

منظور از دیوارپوش متریال HDC و ULP چیست؟!

دیوارپوش های HDC محصول دکوراتیو جدیدی هستند که از پالپ ساقه نیشکر تحت شرایطی خاص و پروسه ی پیچیده تولید می گردد. این محصول اورگانیک و دوستدار طبیعت به حساب می آید. این جنس عایق صدا و حرارت بوده و ذاتا” دارای رنگ پذیری خوبی می باشد.
دیوار پوش های ULP محصول جدیدی هستند که از یک نوع پلیمر سبک و مقاوم با تکنولوژی نانو و مخصوص متریال دکوراتیو تهیه گردیده که زیر دست لطیفی داشته و بخاطر بکار گیری تکنولوژی نانو یک پلیمر رنگ پذیر می باشد( توضیح اینکه پلیمرهای عادی بکار گرفته شده در بازار تزئینات ساختمان رنگ پذیر نمی باشند!). همچنین متریال فوق عایق رطوبت، صدا و حرارت می باشد. یکی از خصوصیلت منحصر به فرد نانو پلیمر ULP خاصیت خود خاموش شوندگی آن می باشد که این خاصیت به عنوان یک مزیت در محصولات دکوراتیو محسوب می گردد.

این دیوارپوش ها ساخت کجا هستند و آیا در بازار ایران محصول جدیدی بشمار می آیند؟

بله. این دیوارپوش ها  نه تنها در بازار داخلی ایران بلکه در تمامی بازارهای جهانی محصولی جدید و پر طرفدار بشمار می آیند و بدین سبب توجه بسیاری از طراحان دکوراسیون داخلی دنیا را به خود جلب نموده اند. شرکت ما ( گروه بست وال) مفتخر است برای اولین بار با مشارکت طرف خارجی خط تولید این متریال نوین را در کشور چین راه اندازی نموده است و در حال تولید این کالا تحت لیسانس یک شرکت هلندی می باشیم و پس از کنترل کیفیت نهایی آن را با اخذ مجوزهای لازم و به صورت کاملا” رسمی وارد می نماییم .

آیا با دیوارپوش های بست وال می توان تمام سطح یک دیوار را به صورت کامل پوشش داد؟

با توجه به اینکه “دیوارپوش های سه بعدی بست وال” قابلیت برش خوردن دارند بنابراین می توان یک دیوار را با هر ابعاد و سایزی پوشش داد. در ضمن با توجه به قابلیت درزگیری پنل ها، دیوارپوش نصب شده پس از درزگیری توسط خمیر ویژه درزگیری بست وال یکپارچه خواهد گردید.

دیوارپوش های دکوراتیو بست وال در چند طرح و چند رنگ ارائه می شوند؟

در حال حاضر بیش از 30 طرح از زیبا ترین طرح های دیوارپوش های سه بعدی موجود می باشد. همچنین از آنجایی که این پنل های 3 بعدی به صورت رنگ نشده و خام ارائه میگردند لذا رنگ آمیزی آنها طبق سلیقه مشتری با بیش از تنوع 1200 نوع شید رنگی انجام خواهد پذیرفت.

پنل های سه بعدی جهت نصب در چه مکان هایی مناسبند؟ آیا جهت استفاده به عنوان نمای خارجی ساختمان نیز کاربرد دارند؟

این دیوارپوش ها دربخش های مختلف فضای داخلی(Indoor) به عنوان نمای داخلی قابل استفاده می باشند ولی جهت استفاده به عنوان نمای خارجی ساختمان(Outdoor) مناسب نمی باشند. مثال هایی از مکانهای مناسب جهت نصب این محصول در صفحه اول وب سایت آمده است.

آیا این دیوارپوشها قابل شستشو هستند؟ و آیا می توان رنگ آنها را تغییر داد؟

بله. دیوارپوش های بست وال قابل شستشو هستند و در صورت لزوم بارها می توان بارها آنها را با رنگ مورد دلخواه رنگ آمیزی نمود.

آیا می توانیم این دیوارپوش ها را خودمان نصب کنیم؟

نصب و اجرای این دیوارپوش ها عملی تخصصی بوده و نیاز به آموزش دارد، لذا توصیه می گردد نصب و اجرای محصولات توسط تیم گروه “بست وال” انجام پذیرد. مع الذالک جهت آگاهی از روش نصب و اجراء چکیده ای از اطلاعات مربوط به این پروسه را می توانید در منوی “روش نصب” این وب سایت ملاحظه فرمایید. در صورت لزوم می توانیم DVD کامل آموزش نصب و اجراء را همراه با کالا جهت مشتری ارسال نماییم.

آیا می توانیم قبل از سفارش این دیوارپوش ها نمونه نصب شده آنها را ببینیم؟

بله. علاوه بر بازدید از منوی “طرح محصولات” و ” پروژه های انجام شده” وب سایت که دارای تصاویر زیادی از طرح های مختلف نصب شده می باشد، می توانید از نمایشگاه  مرکزی ما در تهران و همچنین از نمایشگاه های بیش از 40 عاملیت و نماینده فروش “بست وال” در شهرستانها نیز بازدید فرمایید.

آیا برای نصب دیوارپوش ها زیر سازی خاصی نیاز است؟ و آیا آنها را می توان بر روی هر دیواری نصب کرد؟

بر خلاف بسیاری از دیوارپوش ها، دیوارپوش های بست وال نیاز به فریم بندی و زیر سازی خواصی نمی باشند به شرط آنکه دیوار کاملا صاف و مسطح باشد. این محصولات توسط چسب صنعتی به صورت مستقیم روی دیوار نصب می گردند. هر سطح صافی مانند دیوار رنگ شده، دیوار سفید کاری شده، بر روی MDF و نئوپان، روی شیشه و سایر سطوح صاف جهت نصب مناسب می باشد. کارشناسان ما نیز می توانند قبل از سفارش کالا از محل شما بازدید بعمل آورند تا نسبت به مورد فوق اطمینان حاصل گردد.

آیا به غیر از مبلغ دیوارپوش و هزینه نصب می بایست هزینه دیگری پرداخت کرد؟

خیر. هزینه مواد مصرفی جهت نصب و رنگ آمیزی درقالب هزینه نصب محاسبه گردیده است. هزینه ایاب و ذهاب تیم نصاب (در تهران) نیز رایگان می باشد.

پانل های سه بعدی بست وال مناسب جهت اجرا در چه فضاهایی هستند؟

این دیوارپوش ها جهت نصب در مکانهای تجاری بخصوص ویترین فروشگاه ها، گالری ها، مغازه ها، دیوار نمایشگاه ها و سایر مکان های تجاری که زیبایی محل بجهت جذب مشتریان برای صاحبان مشاغل دارای اهمیت است، بسیار توصیه می گردد. ویترین فروشگاه هایی که با پنل های سه بعدی ما تزئین گردیده اند نظر هر بیننده ی را بخود جلب می کند!

در کدام بخش از واحدهای مسکونی، اداری و تجاری استفاده از پنل های سه بعدی BestWall توصیه می گردد؟

استفاده از این محصولات جهت دیوار و سقف تمام بخشهای واحدهای مسکونی، اداری و تجاری مناسب می باشد. مع الذالک جهت واحدهای مسکونی دیوار پشت تلوزیون، دیوار سالن پذیرایی و نهارخوری، سالن نشیمن و لابی ساختمان جزو فضاهای بسیار مناسب جهت نصب می باشد. همچنین در واحدهای تجاری استفاده از این محصول جهت اجرای ویترین، دیوارداخلی واحد و سقفها پیشنهاد می گردد. در بخش اداری نیز استفاده از این محصولات به صورت قاب شده در سالن اصلی و دفاتر مدیران مطلوب خواهد بود.

در صورت وارد آمدن آسیب احتمالی به دیوارپوش آیا می توان آن را ترمیم نمود؟

بله. با توجه به اینکه پوشش ایجاد شده روی سطح دیوار با کنار هم قرار گرفتن تایل های دیوارپوش صورت می گیرد، لذا در صورت وارد آمدن آسیب احتمالی به بخشی از دیوارپوش می توان  با تعویض پنل آسیب دیده با پنل نو آسیب دیدگی را به طور کل رفع نمود. این مزیت به عنوان یکی از مزایای کاربردی استفاده از دیوارپوش های سه بعدی BestWall لحاظ می گردد.

زمان انجام عملیات نصب دیوارپوش ها چه مدت است؟

زمان انجام نصب و تحویل رابطه مستقیم با مساحت کار وسایر عوامل جانبی دیگر دارد، ولی معمولا این زمان بین 1 تا 3 روز تخمین زده خواهد شد.

چه پارامترهایی را می بایست جهت انتخاب یک طرح لحاظ نمود؟

نوع کاربری مکان مورد نظر(اعم از مسکونی، اداری، تجاری، آموزشی، هنری و …)، مساحت فضای موجود، ابعاد و مساحت دیوارها و همچنین مختصات دکوراسیون محل مورد نظر می توانند از عوامل مهم جهت انتخاب طرحی مطلوب  باشند. البته بکارگیری شید رنگی مناسب و استفاده از نورپردازی صحیح نیز از دیگر عواملی هستند که جلوه دیوارپوش ها را زیباتر می نمایند.

چطور می توانم دیوارپوشها را سفارش دهم؟

شما می توانید با عاملیت های فروش و یا نمایندگی های “بست وال” در تهران و سایراستان ها تماس حاصل نموده و سفارش خود را منتقل نمایید. ( فهرست عاملیتها و نمایندگی های بست وال در منوی “شبکه فروش” در دسترس می باشد). همچنین از طریق تماس با شماره تلفن های دفتر مرکزی شرکت واقع در منوی “تماس با ما” می توانید سفارش خود را به کارشناسان بخش فروش اعلام فرمایید. همچنین می توانید با تکمیل و ارسال فرم ثبت سفارش آنلاین در منوی شبکه فروش بست وال سفارش خود را به بخش فروش شرکت منتقل نمایید. شایسته است قبل از تماس ضمن مشاهده طرح های مختلف دیوارپوشها در منوی “طرح محصولات” طرح مورد نظر را انتخاب نموده سپس کد و یا نام طرح  مورد نظررا به بخش فروش اعلام نمایید.

آیا از این دیوارپوش ها به عنوان پوشش سقف نیز می توان استفاده نمود؟

البته. این دیوارپوشها می توانند به عنوان پوشش سقف نیز مورد استفاده قرار گیرند و زیبایی منحصر بفردی را به ارمغان آورند.

تیغه دیوار بین منزل ما با منزل همسایه خیلی باریک است و صدا به راحتی عبور می کند، آیا نصب این دیوارپوشها کمکی به این مسئله می نماید؟

بله. این دیوارپوشها با توجه به جنس منحصر بفردشان (پنل فایبر سلولز) و همچنین به دلیل بوجود آمدن فضای خالی بین دیوارپوش و سطح دیوار پس از نصب (که موجب محبوس شدن هوا در این فضای خالی می گردد) به عنوان عایق بسیار خوبی جهت صدا عمل نموده و در طرح های برجسته حدود 30 دسیبل میزان صدا را کاهش خواهند داد. همچنین به دلیل مشابه عایق مناسبی نیز برای حرارت (سرما و گرما) بشمار می آیند. جنس ULP این دیوارپوش ها علاوه بر موارد یاد شده عایق رطوبتی خوبی خواهد بود.

چگونه می توانم رنگ دیوارپوش ها را انتخاب کنم؟

شما می توانید با مراجعه به منوی مشخصات وب سایت – بخش کالیته رنگ – رنگ مورد نظرتان را انتخاب نموده و یا می توانید از کالیته اصلی و راهنمایی کارشناسان ما می باشد بهره بگیرید.

آیا شرکت می تواند تیم نصب را به شهرستان بفرستد؟

بله. با اضافه شدن هزینه رفت و آمد می توان تیم نصب را به شهرستان گسیل نمود. مساحت دیوارپوش مورد نظر نیز باید بالای 10 متر مربع باشد.

آیا قبل از خرید امکان بازدید و کارشناسی از محل پروژه انجام پذیر است؟

بله. کارشناسان ما می توانند به صورت رایگان از محل شما بازدید نموده، راهنمایی و پیشنهادات لازم را در این خصوص به شما ارائه نمایند.

چطور می توانم با شرکت بست وال در قالب عاملیت و یا نماینده فروش همکاری نمایم؟

در صورت تمایل به همکاری با بست وال لطفا” پس از مراجعه به منوی شبکه فروش وب سایت شرایط مربوطه را مطالعه فرموده و پس از تکمیل فرم های مربوطه آن را از طرق یاد شده برای شرکت ارسال نمایید و پس ار انجام بررسی های لازم با شما تماس حاصل گردد.

آیا با دیوارپوش های بست وال می توان تمام سطح یک دیوار را به صورت کامل پوشش داد؟

با توجه به اینکه “دیوارپوش های سه بعدی بست وال” قابلیت برش خوردن دارند بنابراین می توان یک دیوار را با هر ابعاد و سایزی پوشش داد. در ضمن با توجه به قابلیت درزگیری پنل ها، دیوارپوش نصب شده پس از درزگیری توسط خمیر ویژه درزگیری بست وال یکپارچه خواهد گردید.

سوالات رایج در رابطه با دیوارپوش ها